Novinky

Topfest má za sebou 16 ty ročník

Festival TOPFEST má za sebou 16-ty ročník! Headlinerom druhého večera na Zelenej vode bola britská legenda Apollo 440, ktorá patrí k špičke elektronickej scény. Na troch pódiách to roztočili Arzén, Čechomor, Lukáš Adamec či Zóna A. Už po druhýkrát si športovo naladení návštevníci vychutnali TOPFEST RUN, ktorý si prišlo zabehnúť 128 ľudí!

Oficiálne vyjadrenie organizátora

Vzhľadom na nedávne udalosti a súvisiace vyjadrenia médií aj v súvislosti s festivalom TOPFEST považujeme za nevyhnutné uviesť, že spoločnosť Morning Net, s.r.o., ako organizátor festivalu TOPFEST a ďalších podujatí, riadne pokračuje v ich príprave a organizácii. Neexistuje žiaden dôvod, pre ktorý by sa festival nemal konať, alebo by jeho priebeh mal byť zmenený. Podľa našich informácií bolo vznesené obvinenie voči osobe, ktorá je ale len jedným z členov organizačného tímu a netýka sa jeho práce pre našu spoločnosť.

Na TOPFEST mieri ďalšia zahraničná kapela!

Na TOPFEST mieri ďalšia zahraničná kapela! Na 16-tom ročníku festivalu zahrá austrálska post-hardcore rocková kapela Hands Like Houses. Jeden z našich najlepších festivalov sa bude opäť konať na svojej domovskej scéne – v areáli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Na 16-tom ročníku TOPFESTu zahrajú 28. až 29. júna Slash spoločne s Mylesom Kennedym a s The Conspirators a kapely Horkýže Slíže, Great Malarkey, Desmod, Zemětřesení, From Our Hands Lukáš Adamec, Arzén, Doctor P.P. či The Circus Brothers.

 

Festival TOPFEST zažije jediný koncert projektu Zemětřesení na Slovensku!

Festival TOPFEST zverejňuje ďalšie mená účinkujúcich! V Novom Meste nad Váhom zahrajú 28. až 29. júna bláznivá východolondýnská kapela Great Malarkey, populárny Desmod, slovenskí punkrockeri From Our Hands či spevák Lukáš Adamec. Jediné vystúpenie na Slovensku predvedie na TOPFESTe skvelá zostava hudobníkov v projekte Zemětřesení. Zišli sa v ňom legendárni muzikanti Aleš Brichta, Vlasta Henych, Štěpán Smetáček a Miloš Dodo Doležal, ktorí predvedú hity legendárneho českého speváka Jiřího Schelingera.

Na festivale TOPFEST to roztočí austrálsko-americká party - hardcore skupina Deez Nuts!

TOPFEST hlási ďalšie meno! V Novom Meste nad Váhom  zahrá hardcore skupina Deez Nuts, ktorá rozpúta corové peklo. Austrálčania sa na slovenských fanúšikov tešia 29. júna. Jeden z našich najlepších festivalov sa bude opäť konať na svojej domovskej scéne – v areáli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Na 16-tom ročníku TOPFESTu zahrajú 28. až 29. Júna Slashspoločne s Mylesom Kennedym a s The Conspirators a kapely Horkýže Slíže, Doctor P.P. či The Circus Brothers.

 

Prvé mená !!!

Pre fanúšikov nášho festivalu tu máme prvé mená na zahriatie medzi ktoré patria Horkýže Slíže, Doctor P.P., The Circus Brothers, RACHMAT, či troška odlišný žáner Šarišanci. Už čoskoro pridáme nové mená a že ich nebude málo.. :-)

ĎAKUJEME

Vážení hostia, priatelia a účastníci, sponzori, partneri a účinkujúci, dobrovoľníci, brigádnici, predajcovia, bezpečnostná služba, média a všetci tí, ktorí stáli pri zrode festivalu TOPFEST 2017.