Novinky

Topfest a Be The One

TOPFEST bude tento rok aj o kráse. Televízia JOJ prichádza s novým projektom Be The One, ktorý bude aj súčasťou TOPFESTu. Staň sa hviezdou festivalu, nechaj sa skrášliť profesionálmi... V beauty zóne sa o teba postará profi kaderníčka, make up artist ťa nalíči so značkou Gosh a dokonalý festivalový outfit získaš od značky Sugarbird. Ak budeš mať šťastie uvidíš sa aj na Jojke

VIP zóna Topfest

Pre väčší komfort našich VIP návštevníkov sme si pripravili niekoľko noviniek. VIP zóna sa tento rok rozrastá o stanové mestečko vyhradené len pre držiteľov VIP vstupenky. Nemusíš sa s nikým deliť o sprchy a toalety, všetko nájdeš vo VIP zóne.

Ak ešte stále nevieš aké sú výhody VIP vstupenky, tak sleduj... VIP zóna s klimatizovaným/vykurovaným stanom, v ktorom je jedlo zdarma, samostatný vstup do areálu, VIP parking, tribúna, toalety, sprchy a vlastné stanové mestečko.

HUSKY stany na TOPFESTe

Aj tento rok pre Vás pripravujeme v spolupráci so spoločnosťou HUSKY exkluzívne stanové mestečko. V samostatne oplotenom areáli budú pre Vás pripravené tie najkvalitnejšie HUSKY stany, v ktorých ubytujeme až 160 osôb, a to úplne zadarmo. Pre všetkých ubytovaných si team Husky pripravil skvelú možnosť odkúpiť si svoj stan za polovičnú cenu priamo na mieste.

A toto ani z ďaleka nie je všetko...
V spolupráci s Husky pripravujeme pre Vás ešte jednu akciu, ale o nej troška neskôr ;)

Všetky potrebné info ohľadom rezervácie a noviniek už čoskoro.

TOPFEST 2017

Topfest ohlasuje návrat ku koreňom a prvé mená: Bastille a Skindred! Štrnásť rokov na festivalovej mape Slovenska oslávi v tradičný posledný júnový víkend roku 2017 najväčší rockový festival na Slovensku Topfest.