Na TOPFESTe zahrá legendárna britská kapela Apollo 440

Na TOPFESTe zahrá legendárna britská kapela Apollo 440!

 

26.4. 2018

TOPFEST hlási ďalšieho zahraničného headlinera!Na festivale vystúpi  legendárna britská kapela Apollo 440, ktorá odpáli svoj veľký hit „Stop The Rock“. Z Veľkej Británie pricestuje na TOPFEST aj skupina TrashBoat, ktorá privezie svoj melodický hardcore. Jeden z našich najlepších festivalov sa bude opäť konať na svojej domovskej scéne – v areáli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Na 16-tom ročníku TOPFESTu zahrajú 28. až 29. júnaSlash spoločne s MylesomKennedym a s TheConspirators a kapelyHorkýže Slíže, Great Malarkey, Desmod, Zemětřesení, FromOurHands Lukáš Adamec, Arzén, Doctor P.P. či TheCircusBrothers.

 

Skupina Apolllo440 je hviezdou elektronickej scény, jej tvorba sa pohybuje na hranici rocku a elektronického big beatu. Skupinasa preslávila najmä hitom „Stop TheRock“ známym z filmu 60 sekúnd. Aj ten odpáli fanúšikom na festivale na Zelenej vode.

„Na TOPFEST sa tešíme. Zahráme skladby, ktoré tvoria prierez našou 28-ročnou kariérou. Nevynecháme „Stop TheRock“ „Ain´tTalkin´ ´Bout Dub“, „Krupa“, ale ani motívy z filmov „Lost In Space“ a „Charlie´sAngels“.Máme pripravené aj prekvapenia v podobe prerobených starších nahrávok. Všetko v duchu hesla: viac rocku, viac tanca!“plánuje TrevorGrey.

 

Apollo 440 vznikli v roku 1990, doteraz vydali päť štúdiových albumov a ich skladby sú súčasťou mnohých filmových soundtrackov. Vydali 11 singlov, ktoré sa dostali do Top 40 v Spojenom kráľovstve. Okrem vlastnej produkcie sa kapela venuje aj remixom skladieb U2, EnnioMorriconeho, JimmyPaga , PuffDaddyho či ManicStreeetPreachers.Na TOPFESTe Apollo 440 vystúpia v zostaveNoko a bratia Howard a Trevor Gray, vokalisti Mary Byker, EwanMacFarlane a hudobníci CliffHewitt a Paul Kodisch

 

„Živé vystúpenia sú pre nás najväčšou  satisfakciou, užívame si komunikáciu a spojenie s publikom. Koncerty v tomto roku sú príležitosťou na vyskúšanie si nových nápadov, kým na konci roka dokončíme nový album,“ konštatujeNoko.

 

 

Svoj melodický hardcore s odkazom na kapely 90-tych rokov zahrá na TOPFESTe aj bristká skupina TrashBoat. Na Zelenú vodu príde v zostave TobiDuncan, DannBostock, RyanHyslop, James Grayson a OakleyMoffatt. Chalani zahrajú aj skladby zo zatiaľ posledné albuma „CrownShyness“.

„Tento album zmenil mňa, moje úzkosti, moju rodinu, zodpovednosť, minulosť, budúcnosť. Strávili sme na ňom veľa času a teraz vám ho zahráme naživo,“ tvrdí spevákTrashBoatTobiDuncan.

 

       Na 16-tom ročníku festivalu TOPFEST vystúpi aj legendárny gitarista Slashspoločne so spevákom MylesomKennedym a sprievodnou skupinou TheConspirators, kapely Deez Nuts, Hands Like Houses, The Great Malarkey, Horkýže Slíže, Desmod, Zemětřesení, Walda Gang, From Our Hands, Doctor P.P. či The Circus Brothers, Arzén, Lukáš Adamec, Funny Faces, Ramchat a ďalší. Príďte zažiť dokonalú festivalovú atmosféru na TOPFEST 28. až 29. júna 2019 na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom, okrem koncertov na vás čakajú aj skvelé atrakcie. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.sk na https://www.ticketportal.sk/Event/TOPFEST_2019Permanentku na festival si môžete kúpiť za 40(45) eur. Všetky informácie sú dostupné nawww.topfest.ska nahttps://www.facebook.com/search/top/?q=topfest