Vstupenky

CENY VSTUPENIEK:

Cena od 30 €. Priamo na mieste je možné zakúpenia vstupenky za 50 €. Momentálne je v predaji aj limitovaný počet VIP vstupeniek za 150 €. V cene VIP vstupenky je zahrnutý vyhrievaný/klimatizovaný stan, pohodlné sedenie v príjemnom prostredí, občerstvenie v podobe teplého a studeného bufetu zdarma, tribúna s výhladom na hlavný stage, sprcha a splachovacie WC, komford. Pre ZŤP je určená cena 25 € na celý festival. Doprovod si hradí plnú sumu. V predaji je aj limitovaný počet vstupov pre karavany, cena za ks je 25 €. No a nesmieme zabúdať ani na najmenších, pre tých do 10 rokov je vstup ZDARMA. :-)  

 

Predaj vstupeniek:

Permanentka - kúpiť

VIP - kúpiť

Karavan - kúpiť

 

Kamenné predajne:

Master Computers,s.r.o. - Kukučínova 1670/17, Piešťany

Kníhkupectvo CodaArt - Nám. Slobody 5/6, Nové Mesto n/V

CD Karolko - M.R.Štefánika 4, Hlohovec

CD Aquarius - Štefánikova 5, Trnava

KIC Trenčín - Mierove námestie 9, Trenčín

 

 

Dôležité upozornenie !

Pre tých, ktorí si kúpu vstupeniek nechávajú na poslednú chvíľu, prípadne sa spoliehajú, že si ju kúpia priamo na mieste, máme jednu dôležitú informáciu...

Každý ohradený priestor má aj svoju kapacitu, ktorú nie je možné z bezpečnostného hľadiska prekročiť. Preto sa môže stať, že v priebehu festivalu bude predaj vstupeniek na mieste zastavený. Nakoľko nevieme predpovedať budúcnosť, nedá sa dopredu vedieť koľko ľudí si zakúpi vstupenku priamo na mieste, informácia o vypredaní prichádza bezprostredne po jej zistení.  Z tohto dôvodu je lepšie, ak si svoj vstup na festival zabezpečíte už v predpredaji. Predídeme tak nepríjemným situáciám, ak dôjde k zastaveniu predaja vstupeniek na mieste.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás