Novinky

ĎAKUJEME

Vážení hostia, priatelia a účastníci, sponzori, partneri a účinkujúci, dobrovoľníci, brigádnici, predajcovia, bezpečnostná služba, média a všetci tí, ktorí stáli pri zrode festivalu TOPFEST 2017.

Dôležité upozornenie!

Vzhľadom na zhoršené poveternostné podmienky na letisku Piešťany, kde vietor dosahuje miestami rýchlosť viac ako 120km/hod. sa organizátori rozhodli program z najväčšieho a nekrytého BLACK STAGE presunúť a rozdeliť medzi prekryté  BLUE STAGE a WHITE STAGE.

S tým súvisiace zmeny v programe na oboch stageoch budú priebežne aktualizované na oficiálnej facebookovej a tiež webovej stránke festivalu.

Ako sa dostanete na TOPFEST

Ako sa dostanete na TOPFEST

TOPFEST otvára svoje brány, presnejšie brány stanového mestečka už vo štvrtok na pravé poludnie. Aby ste zbytočne neblúdili je vhodné venovať týmto informáciám zvýšenú pozornosť!

Vo štvrtok 29.6.2017 od 12:00 bude vjazd do stanového mestečka možný len z ulice Kláštorská. Tento vchod bude slúžiť aj pre peších ako vchod do stanového mestečka.

V piatok 30.6.2017 o 9:00hod. bude otvorené aj parkovisko od Hornej Stredy, rovnako ako aj všetky vchody do areálu.

Kyvadlová doprava

Kyvadlová doprava

Piatok 30.6.2017
stanica – OC Kocka – hlavný vstup
8:30, 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30
hlavný vstup – OC Kocka – stanica  
21:00, 22:00, 23:00, 24:00, 01:00

Sobota 1.7.2017
stanica – OC Kocka – hlavný vstup
8:30, 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30               
hlavný vstup – OC Kocka – stanica
21:00, 22:00, 23:00, 24:00, 01:00

Nedeľa 2.7.2017
hlavný vstup – OC Kocka – stanica
8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00

Na Topfeste tento víkend aj kníhkupectvo, hvezdáreň a najväčší stan v histórii!

Okrem skvelých koncertov na troch hlavných pódiách aj prenosná hvezdáreň, filmové megahity, basketbalové ihrisko, výstava a požičovňa áut, zaujímavé diskusie, skvelé jedlo, kníhkupectvo, či burza kníh - to všetko prichystal festival Topfest na piešťanskom letisku pre svojich návštevníkov na prvý prázdninový víkend, presnejšie tento piatok a sobotu 30.júna a 1.júla.

Pomôcť môže každý z Vás...

APPA pomáha telesne postihnutým deťom a dospelým od roku 2009 so saturáciou ich potrieb. Ponúka im pomoc prostredníctvom vlastných charitatívnych akcií, projektov s významnými partnermi, prostredníctvom možnosti získavania 2% z daní a DMS. Na festival Topfest prichádzajú podporiť Tobiaska Labaja, ktorý od narodenia trpí detskou mozgovou obrnou – spastickou diparézou a k zlepšeniu jeho zdravotného stavu potrebuje špeciálne rehabilitácie v centre Svetielko. Pomôcť môžete aj vy...

Raj pre Vaše chuťové poháriky !

Vďaka gastro zóne nikto neostane hladný. Okrem klasickej festivalovej ponuky v podobe cigánskej či klobás si budete môcť pochutiť na špecialitách z tradičnej slovenskej kuchyne či ochutnať niečo zo svetového street foodu. Bude z čoho vyberať... burgre, cestoviny, hotdogy, palacinky na rôzne spôsoby, bryndzové halušky, kebab, najedia sa aj vegetariáni či vegáni a stánok s polievkami ocení určite každý po prehýrenej noci ;)

Toto všetko a omnoho viac ťa čaká na TOPFESTe...

Športom ku zdraviu...

Aby ste nevyšli z kondície ani počas festivalu na TOPFESTe tento rok nájdete aj basketbalové ihrisko. Okrem turnaja, kde sa stretnú profi hráči si môžete len tak zahádzať na kôš a dostať zo seba nadbytočnú energiu J Ak tu máme skúsených hráčov, ktorí chcú byť súčasťou TOPFEST 3x3 Tournament, stačí pár kliknutí a si v hre o 100€ či super vecné ceny... http://www.3x3sba.com/event/topfest-3x3-tournament/ V sobotu 1.7.2017 o 9:30 povzbudzujeme!

Vlakom za hudbou na TOPFEST!

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) je aj tento rok partnerom festivalu TOPFEST. Počas festivalu sa budú v TOPFEST shope predávať cestovné lístky na vlaky ZSSK, novinkou bude festivalový vláčik, ktorý bude premávať z letiska do centra Piešťan. V areáli nájdete označené zastávky, kde môžete na vlak nastúpiť a previezť sa.

Karel Gott sa už teší na TOPFEST!

Nielen waleskí rockeri Skindred, indierockoví Bastille, gitarová Amy Macdonald či aktuálne asi najhranejší Rag'n'Bone Man budú hviezdami tohtoročného festivalu Topfest. Na štrnáste výročie festivalu sa môžu tešiť aj fanúšikovia najväčšej domácej hviezdy Karla Gotta! Ten vystúpi na piešťanskom letisku v sobotu 1.júla spolu so svojimi hosťami.

TOPFEST aj v znamení umenia

TOPFEST aj v znamení umenia

Tohtoročný Topfest sa bude niesť aj v znamení umenia. Svoj talent predstavia ôsmi výtvarníci česko-slovenskej špičky, na ktorých čaká poriadna výzva. Spojenie predstaviteľov rôznych výtvarných štýlov, dva dni plné maľovania, čoho výsledkom bude jeden spoločný obraz.

Svoju kreativitu však bude môcť ukázať každý z Vás. Pokúsime sa totiž o vytvorenie spoločného festivalového diela, na ktorom zanechá každý svoju stopu. Fantázií sa medze nekladú, takže či už to bude kresba, odtlačok ruky, nohy,... bude to len a len na Vás 

Panta Rhei na TOPFESTe

Panta Rhei na TOPFESTe

TOPFEST prichádza s ďalšou novinkou, ktorej sa potešia nielen milovníci literatúry. Sieť kníhkupectiev Panta Rheiprinesie na Topfest okrem skvelých kníh aj množstvo zaujímavých osobností a aktivít, ktoré zamestnajú Vaše telo i ducha. Diskusie, prezentácie, známe osobnosti, workshopy, kvízy, filmy a omnoho viac nájdeš v stane Panta Rhei.

Topfest a Be The One

TOPFEST bude tento rok aj o kráse. Televízia JOJ prichádza s novým projektom Be The One, ktorý bude aj súčasťou TOPFESTu. Staň sa hviezdou festivalu, nechaj sa skrášliť profesionálmi... V beauty zóne sa o teba postará profi kaderníčka, make up artist ťa nalíči so značkou Gosh a dokonalý festivalový outfit získaš od značky Sugarbird. Ak budeš mať šťastie uvidíš sa aj na Jojke

VIP zóna Topfest

Pre väčší komfort našich VIP návštevníkov sme si pripravili niekoľko noviniek. VIP zóna sa tento rok rozrastá o stanové mestečko vyhradené len pre držiteľov VIP vstupenky. Nemusíš sa s nikým deliť o sprchy a toalety, všetko nájdeš vo VIP zóne.

Ak ešte stále nevieš aké sú výhody VIP vstupenky, tak sleduj... VIP zóna s klimatizovaným/vykurovaným stanom, v ktorom je jedlo zdarma, samostatný vstup do areálu, VIP parking, tribúna, toalety, sprchy a vlastné stanové mestečko.

HUSKY stany na TOPFESTe

Aj tento rok pre Vás pripravujeme v spolupráci so spoločnosťou HUSKY exkluzívne stanové mestečko. V samostatne oplotenom areáli budú pre Vás pripravené tie najkvalitnejšie HUSKY stany, v ktorých ubytujeme až 160 osôb, a to úplne zadarmo. Pre všetkých ubytovaných si team Husky pripravil skvelú možnosť odkúpiť si svoj stan za polovičnú cenu priamo na mieste.

A toto ani z ďaleka nie je všetko...
V spolupráci s Husky pripravujeme pre Vás ešte jednu akciu, ale o nej troška neskôr ;)

Všetky potrebné info ohľadom rezervácie a noviniek už čoskoro.

TOPFEST 2017

Topfest ohlasuje návrat ku koreňom a prvé mená: Bastille a Skindred! Štrnásť rokov na festivalovej mape Slovenska oslávi v tradičný posledný júnový víkend roku 2017 najväčší rockový festival na Slovensku Topfest.