Punková Knedla

sobota / 10:40
 
Web - Punková Knedla ( bandzone )
            Punková Knedla ( facebook )
 

Sme mladá Alter-punková kapela z Nového Mesta nad Váhom a okolia. Začalo to Silvestrom roku pána 2013. Vroku 2014 sme mali naš prvý koncert na Rockovom Geste kde si nás podchytil ako menežeris Indy, koncom augusta 2014 sme nahrali náš prvý počin EP s názvom NOVÁ DOBA v Blazy Production... Krstnými rodičmi boli kamaráti z kapiel Uhol Dopadu, Anonym Kids & Hrana.

Od januára roku 2015 sme vyrazili na naše prvé Turné s kapelou Uhol Dopadu. Mimo tour sme si zahrali po boku slovenskej punkovej legendy KONFLIKT. Tour sme zakončili 1.5. na domácej pôde na krste kapely Hrana. A koncertom v Bratislave s Inseminačnou stanicí. Zahrali sme si na fesťákoch: Gympel Rock, HradRock, GLADY V PŘED, a i...

V septembri 2015 sme nabehli znova do Študia, avšak tentokrát sme nahrávali náš 1. plnohodnotný album: "...ALEBO AJ NIE" ktorý sme vydali v januári 2016, krstným otcom sa stal Sveťo Korbeľ. Od nahrávania albumu s nami začala spievať spevačka Maca. Zahrali sme si na FAMATE kde sme obsadili skvelé 3. miesto vďaka čomu sme si mohli zahrať aj na TREBATICKÝCH HODOCH. Mali sme koncerty po boku kapiel ako TOTALNÍ NASAZENÍ, KONFLIKT a hrali sme na festivaloch ako: Záhrada Fest, TOHC Music fest, Happy Punk čo CELESTIAL HELP FEST.

Začiatkom roka 2017 sme nabehli opäť do Blazy production, nahrali sme niekolko singlov, ktoré budeme počas roka postupne zverejňovať, prvým z nich je singel s názvom STRATENÉ TVÁRE, na ktorý sme natočili náš 1. oficiálny klip s chalanmi z Rolla Productions a odpremierovali sme ho na spoločnom koncerte s kapelami MF & HORKÝŽE SLÍŽE.

Aktualna zostava kapely je: Marky - gitara, Domino - bicie, Maca - spev, Darken - spev a gitara & Juro – basa.