ĎAKUJEME

Vážení hostia, priatelia a účastníci, sponzori, partneri a účinkujúci, dobrovoľníci, brigádnici, predajcovia, bezpečnostná služba, média a všetci tí, ktorí stáli pri zrode festivalu TOPFEST 2017.

Dovoľte nám poďakovať sa Vám za to, že aj tento rok bol TOPFEST vďaka Vám jedinečný! Každý rok sa snažíme pripraviť všetko tak, aby ste boli čo najspokojnejší a priniesť Vám to najlepšie, nie len zo sveta rocku, metalu a tvrdej hudby, ale aj mnoho iného, o čom svedčí vystúpenie česko-slovenskej legendy Karla Gotta, skupiny Bastille a speváka Ran ′N′ Bone Man-a. Na vystúpenie Karla Gotta Vás prišlo viac ako 15 000! Takúto hojnú účasť nečakal ani sám Maestro, ktorého ste napokon dojali k slzám.

I napriek nepredvídateľným udalostiam sme urobili to, čo bolo v našich silách a snažili sme sa vyhovieť Vám aj účinkujúcim. Niektorí z  Vás boli možno sklamaní a nahnevaní, kvôli zrušeniu hlavného stage-u, no dúfame, že ste sa aj napriek všetkému zabavili a užili si víkend plný hudby, zábavy a skvelej nálady nie len v našej spoločnosti, ale aj v spoločnosti Vašich priateľov, známych a obľúbených kapiel. Ako organizátori musíme v prvom rade myslieť na Vás a Vašu bezpečnosť, bezpečnosť účinkujúcich a pracujúcich. Taktiež nás mrzí, že to mnohí z Vás nevedia pochopiť a ďakujeme tým, ktorí nás chápu a podporujú aj prostredníctvom Facebooku a pozitívnych komentárov a príspevkov.

 To, čo nás poháňa vpred a dáva nám silu a motiváciu aj naďalej organizovať hudobné podujatia, ste VY! Pretože bez vás by nebol TOPFEST TOPFESTom. Tešíme sa na Vás opäť o rok a budeme sa snažiť, aby bol TOPFEST ešte lepší a zaujímavejší.

 

Veľmi si vážime Vašu trpezlivosť a ďakujeme za Vaše pochopenie! Vidíme sa opäť o rok na letisku Piešťany.

 

 ĎAKUJEME