Adrenalínová festivalová jazda

Adrenalínová festivalová jazda

Si fanúšikom festivalov, adrenalínu a rád súťažíš? Toto je niečo pre teba!

 

Konečne nás čaká leto plné spoločných kultúrnych aj športových podujatí, koncertov a najmä festivalov. Všetko nasvedčuje tomu, že to bude poriadna Adrenalínová festivalová jazda, ku ktorej agentúra ERATOS pripravila letnú smskovú súťaž, plnú skvelých cien. Jediné, čo potrebujete, je správna festivalová nálada, mobilný telefón a ako v každej súťaži aj trochu šťastia. Súťaž bola odštartovaná v máji a potrvá až do konca septembra. Práve 30.9. 2022 bude vyžrebovaných päť šťastlivcov, ktorí získajú hlavné ceny.

 

Aké ceny sú v hre?

Názov súťaže Adrenalínová festivalová jazda napovedá, že aj výhry sa ponesú v tomto duchu,  a preto prvou cenou nie je nič iné ako novučičký Motocykel značky Ducati Panigale V4 S! S ním si zaručene užijete vietor vo vlasoch a adrenalínu až-až. Platí to aj pri druhej cene, ktorou je zapožičanie automobilu značky Škoda Superb na celé tri mesiace. Za ten čas rozhodne stihnete nejakú dovolenku, alebo aj ďalší festival. Treťou cenou je víkendový pobyt v Hoteli Lahofer v Znojme. Bude len na vás či si pôjdete oddýchnuť po festivalovom besnení, alebo aj tam vyhľadáte nejaké adrenalínové aktivity. Predposlednou, štvrtou hlavnou cenou je Maxi balík alkoholických nápojov značiek HEINEKEN, St. Nicolaus, HELL ENERGY a COCA COLA v hodnote 400 Eur. Táto cena rozhodne uhasí váš smäd a postará sa o zábavu na každej párty či grilovačke. A napokon piatou, fantastickou festivalovou cenou, je voucher desiatich lístkov na ľubovoľný festival, ktorý bude organizovať agentúra ERATOS v roku 2023. Zapojte sa spolu s priateľmi, a keď sa na jedného z vás usmeje šťastie, všetci si spolu vychutnáte festivalové leto aj budúci rok! To však nie je všetko!

 

Vyhrávajte každý piatok!

Okrem hlavných cien, ktoré nájdu svojich majiteľov až na konci septembra, sú každý týždeň v hre aj tri festivalové balíčky! Mini, Midi a Maxi festivalový balíček, to je mix nápojov a reklamných predmetov od partnerov súťaže. Súčasťou Maxi balíka bude napríklad aj voucher na Burger kombo, ktorý obsahuje ľubovoľný burger, hranolky a nápoj v ktorejkoľvek prevádzke Regal Burger na Slovensku.

 

Ako zabojovať o hlavné ceny?

Do súťaže o hlavné ceny sa môže zapojiť ktokoľvek zaslaním SMSky v tvare ERATOS na telefónne číslo 6666. Kto chce svoje šance na výhru zvýšiť, môže posielať SMS správy počas celého leta v neobmedzenom počte. Krásne a hodnotné ceny, ktoré sú pre víťazov pripravené, rozhodne stoja za to, aby ste trochu pokúšali šťastie. Mnohé ceny si viete užiť spolu s priateľmi či rodinou, preto neváhajte a zapojte do súťaže aj ich.

 

Ako zabojovať o festivalové balíčky?

Tu okrem mobilného telefónu budete potrebovať aj vstupenku na niektorý z festivalov , ktoré organizuje agentúra ERATOS. Každá vstupenka má svoj originálny kód, ktorý pripíšete do súťažnej SMSky. Tvar správy teda bude ERATOS a kód vašej vstupenky, napr. v tvare ERATOS 000000. Ak hráte o festivalové balíčky, ste samozrejme zaradení aj do súťaže o hlavné ceny. Súťažiaci, ktorý pošle SMSku v tvare ERATOS a kód, bude do súťaže o hlavné ceny zaradený až trikrát. Počet takto poslaných správ (v tvare ERATOS a kód) do súťaže z jedného čísla, je obmedzený na jednu. Ak však budete mať zakúpené vstupenky aj na ďalšie festivaly, môžete sa zapojiť aj s nimi. Pravidlom je, že každý kód zo vstupenky môžete použiť iba raz (SMS s ním bude zaradená trikrát do súťaže o hlavné ceny.).

 

Tak, čo poviete? Znie to ako správna Adrenalínová festivalová jazda? Vychutnajte si spolu s nami festivalové súťaženie! Zabojujte o výhry a možno vám koniec leta spestrí jedna z hlavných cien alebo sa už najbližší piatok budete tešiť z jedného z festivalových balíčkov.

 

Cena za jednu zaslanú SMS je 1,20 € s DPH. Súťaž pre vás pripravila agentúra ERATOS a službu technicky zabezpečuje A SMS, s.r.o. so sídlom Šulekova 70, Bratislava 811 03.

Ceny pre výhercov venovali partneri Heineken Slovensko, a.s., ST. NICOLAUS a.s., HELL ENERGY SK, s.r.o., Coca – Cola Slovakia s.r.o., Predpredaj.sk, Vinařství LAHOFER a.s., Autocomodex TRNAVA s.r.o., Regal Burger s.r.o., ERATOS s.r.o.

 

Zoznam festivalov agentúry ERATOS:

Ekofest

TOPFEST

Levice žijú vínom

Hody Trebatice

Slávnosti Jaslovské Bohunice

Festival partnerstva

LODENICA

Rock Fest Domaša

Rozlúčka s letom

Hody Častkovce

Andy Fest Medzilaborce

Košické hudobné dni