You are currently viewing TOPFEST 2020, stav k 19.4.2020

TOPFEST 2020, stav k 19.4.2020

📣📣Drahí fanúšikovia,
chápeme, že sa medzi vami šíri nervozita kvôli aktuálnej situácii a neustále si kladiete otázky, či sa festival Topfest bude konať. Touto formou by sme vám chceli podať aktuálne vyjadrenie o súčasnom stave.

Momentálne je situácia zložitá ako pre nás samotných organizátorov, tak i pre hudobníkov a ďalších pracovníkov z tejto oblasti. Pracujeme s rôznymi možnými scenármi, avšak konečné stanovisko vám zatiaľ ešte nevieme poskytnúť, pretože čakáme na oficiálne vyjadrenie Vlády Slovenskej republiky a Úradu verejného zdravotníctva SR. Navyše, dotýka sa nás aj vývoj situácie v ďalších štátoch a otvorenie hraníc, keďže množstvo interpretov na našom festivale je zo zahraničia a ich účasť je tak otázna.

Hoci je veľmi pravdepodobné, že sa tento rok festival neuskutoční, aj naďalej pokračujeme v jeho prípravách a zatiaľ ani žiadna z kapiel nezrušila svoju účasť. Majte prosím ešte chvíľu strpenia a dajte nám priestor a čas, kým sa v dohľadnej dobe nevrátime s ďalšími, zrejme konečnými, informáciami.

Chceme sa všetkým veľmi poďakovať za podporu, ktorú nám neustále prejavujete. Veľmi si ceníme priazeň našich fanúšikov a sľubujeme, že najbližší Topfest bude pre vás nezabudnuteľný.

Dovtedy dávajte na seba pozor a opatrujte sa. 🙏🤘🤘
Váš tím Topfest