You are currently viewing Na festivale TOPFEST prvýkrát zahrá kapela Lucie! Festival si môžete prebehnúť na TOPFEST RUN!

Na festivale TOPFEST prvýkrát zahrá kapela Lucie! Festival si môžete prebehnúť na TOPFEST RUN!

  • Post author:
  • Post category:Aktuality

Festival TOPFEST oznámil ďalšie veľké meno tohtoročného line-upu! V Jazdiarni Banát v obci Častkovce vystúpi kultová česká skupina Lucie! Nenechajte si ujsť 29. ročník TOPFESTu plný česko-slovenských legiend ako Kabát, Paľo Habera a Team, Peter Nagy a kapela Indigo, Desmod, Gladiator, Škwor a mnohých ďalších. Stretneme sa 1. a 2. júla v Častkovciach. Pripravená je kyvadlová doprava, skvelá gastro aj chillout zóna. Fanúšikovia behu si môžu na festivale zabehnúť TOPFEST RUN!

 

Tento ročník TOPFESTu si užijú fanúšikovia česko-slovenskej hudby! Na festival sa teší aj jedna z najznámejších českých skupín – kapela Lucie!

„Sme strašne radi, že si môžeme v lete zahrať vonku pod šírym nebom a TOPFEST je jeden z najväčších festivaloch, na ktorých toto leto hráme. Tak sa veľmi tešíme. Dúfame, že vyjde počasie,“ plánuje David Koller.

Lucie vystúpi v Častkovciach v pôvodnej zostave Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH.

„Slovenskí fanúšikovia sú omnoho viac divokí a to je super. TOPFEST je sviatok muziky, veľmi sa na neho tešíme. Zahráme najväčšie hity,“ dodáva Michal Dvořák.

            Okrem Lucie vystúpia na TOPFESTe kapela Kabát, Paľo Habera a Team, Peter Nagy a  Indigo, skupina Desmod, Gladiator, Škwor, Heľenine oči, Konflikt, Zóna A, Kollárovci, Hrdza, KISS Forever Band, Ploštín Punk, Sematam, Fuera Fondo, No Control, Symfóbia, MF, Rebelsky a Braňo Mojsej. Pre všetkých milovníkov behu pripravil organizátor TOPFEST RUN s nadupaným štartovacím balíčkom.

 

„Každý bežec, ktorý uhradí štartovné na TOPFEST RUN, získa 50-percentnú  zľavu zo vstupu na tohtoročný festival TOPFEST. Štart, registrácia aj prezentácia budú umiestnené mimo areálu festivalu, ale v jeho tesnej blízkosti. Znamená to, že na behu sa môžu zúčastniť aj bežci, ktorí nechcú ísť aj na festival. Trať však povedie priamo areálom a ak to niekoho navnadí vychutnať si atmosféru Topfestu, môže využiť polovičnú zľavu na vstupenku. Sedem kilometrov dlhú trať zvládne každý, aj rekreačný bežec. Môžete sa zapojiť aj ako tím a vyhrať víkendový pobyt pre 14 ľudí na chate na Orave. Profilovo pôjde o rovinku na povrchu, ktorý budú tvoriť prevažne poľné cestičky,“ vysvetľuje organizátor festivalu Dušan Drobný.

 

 

Všetky informácie o behu a registráciu nájdete tu: https://www.webscorer.com/registerconfirm?pid=1&raceid=275168&racerid=25549511&self=Y .

TOPFEST prináša tento rok novinku TOPFEST RUNWAY STAGE. Projekt vznikol spojením a spoluprácou TOPFESTu,  ROCKOVEJ MATURITY a SKUTEČNÍ LIGY – pôjde tak o najväčšiu slovenskú súťaž kapiel s vlastnou autorskou tvorbou. Priestor na RUNWAY STAGI dostane v tomto ročníku spolu 20 nových slovenských a zahraničných kapiel. Z nich postupujú štyria víťazi na hlavný stage jubilejného 30. ročníka festivalu TOPFEST v roku 2023.

Na tohtoročnom TOPFESTe nebude chýbať skvelá gastro zóna s Regal Burgrom a veľká fun zóna. Novinkou bude stan Moments Of Freedom, kde budú hrať DJ-i, ktorí majú pre návštevníkov nachystané rôzne hry. Na návštevníkov čaká aj kyvadlová doprava z autobusových staníc miest Piešťany a Nové mesto nad Váhom, stanové mestečko, olympiáda, kolotoče, vodné športy a parkovisko.

Organizátor upozorňuje návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach. Vstup do areálu je povolený len s platnou vytlačenou vstupenkou. Hometicket musia byť vytlačené na kancelárskom papieri vo formáte A4 s čitateľným čiarovým kódom. Potvrdenie objednávky ani vstupenky v elektronickej, nevytlačenej forme nebudú akceptované. Obmedzením pre návštevníkov budú bezpečnostné opatrenia – prehľadávanie batožiny za účelom zníženia prenesenia zakázaných veci, medzi ktoré patria nože a iné ostré predmety, sklo, plechovky.

Príďte zažiť dokonalú festivalovú atmosféru na TOPFEST 1. –  2. júla 2022 v areáli Jazdiareň Banát v Častkovciach. Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk tu: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/topfest-2022/

Deti do 10 rokov majú vstup na festival zdarma len po predložení príslušného dokladu. ZŤP, Imobilný majú zľavu 50% a predaj vstupenky je iba na mieste. Vstupenka platí na oba festivalové dni, a to po predložení príslušného preukazu. Na sprievodcu sa zľava nevzťahuje. Všetky informácie nájdete na www.topfest.sk alebo na facebookovej stránke TOPFEST.